Menu
Your Cart

3 Göbekli Nem Nozülü

3 Göbekli Nem Nozülü
3 Göbekli Nem Nozülü
3 Göbekli Nem Nozülü
3 Göbekli Nem Nozülü
3 Göbekli Nem Nozülü
3 Göbekli Nem Nozülü
Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.
3 Göbekli Nem Nozülü
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.

3 Göbekli Nem Nozülü veya 3 seramik göbekli ( diskli ) nem nozülü AC 36 volt adaptör ile satılıyor. Ayrıca 3 göbekli nem nozülünün su haznesine yerleştirilmek üzere orijinal geniş tabanlı yerleştirme gövdesi. Nem nozülüne ait olan gövdesi nem cihazından bağımsız olarak kullanılır. Bu gövde ise 3 göbekli nozülün çalışmasını hiç bir şekilde engellemez veya etkilemez. Sert paslanmaz çelikten imal edilen 3 göbekli nozül paslanmaz ve her kullanım sonrası kireci temizlerseniz uzun vadeli işlevini görecektir. Tavsiye edilen temizlik ise bir kaç saat sirkenin içinde kalması yeterlidir. Kullanım şekli: Göbeğin üzerindeki yuvarlak metal su işaretine kadar bir hazneye suyu doldurunuz ve AC 36 Volt adaptörü elektriğe takın. Susuz kesinlikle kullanmayınız ve su seviyesi 3 göbekli buhar nozülünün üzerindeki bulunan yuvarlak metal altında olamaması gerekiyor. Üzerinde bulunan seramik disklerden birisi veya bir kaçı olmadan veya gevşek durumda kesinlikle çalıştırmayın. Elektriği bağlı olan nem nozülüne kesinlikle dokunmayınız.

Ultrasonik soğuk buhar çıkartan 3 göbekli metal nem çıkartan alete nozül deriz. Farklı Kuluçka makinesi firmaları bu büyük göbekli nem nozülünü kullanırlar ve ayrıca mantar yetiştirmede çok etkisini gösterir. Mantar yetiştirme odasında imalat hanesine kullanılan büyük nem veya buhar makineleri mevcuttur. Nem ayarı olmayan termostat ile çalıştıramazsınız, mutlaka nemi ayarlayabilecek higrostat veya nem ayarlamalı termostat olması gerek. Su haznesinde sürekli su olmasını sağlamak amaçlı su deposu mini şamandıra uygun olacaktır.

Ultrasonik nem nozülü özellikleri:

3 seramik disk mevcuttur

Çalışma Voltajı: AC 36 Volt ile beslenir ( Adaptör dahil )

Güç: 60 Watt çalışma gücü

LED ışık: LED ışıklar mevcuttur

Malzeme: paslanmaz sert krom çelik

Çalışma süresi: kullanılan sıklığa göre ve su kalitesine göre etkilenir

Nozül ölçüleri: genişlik çap 68 mm ve 27 mm yükseklik

Disk çapları: 2 cm her biri

Olması gereken su yüzeyi: 35 - 50 mm

Ağırlık: 300 gram

Toplam 3 parçadan oluşur.

Nem nozülü genelde disk kireçlendiği için çalışmaz. Nem nozülü tamiri elektronik devreler bozulursa iyi bir elektrikçi tamirini yapabilir. Diskli nem cihazı genelde Kuluçka nem nozülü fiyatları olarak aranmaktadır ve uygun fiyata satılan çok farklı modeller var. Nem nozülü seramik disk ile tam otomatik kuluçka makinası malzemeleri bizden temin edebilirsiniz. 

Mantar iklimlendirme Sistemleri fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ultrasonik mantar nemlendirici İkinci el mantarhane içeresinde kullanabilirsiniz. Mantar nemlendirme malzemeleri ile buhar oluşturabilirsiniz.  Nemlendirme makinası ile mantar nemlendirme nasıl yapılır sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Odada mantar yetiştirme mümkün mü? İstiridye mantarı nemlendirme nasıl yapılır? araştırmalarınızda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

  • Stock: In Stock
  • Model: AKD-1288
  • Weight: 300.00g
  • Dimensions: 68.00cm x 68.00cm x 27.00cm
  • SKU: EFE-1288
  • MPN: EFE-1288
0 samples sold
2.990,00₺

Mevcut Seçenekler: