Menu
Your Cart

5 Volt Nem Nozülü

5 Volt Nem Nozülü
5 Volt Nem Nozülü
5 Volt Nem Nozülü
5 Volt Nem Nozülü
Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.
5 Volt Nem Nozülü
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.

5 Volt Nem Nozülü Kuluçka Makinesi 5 Volt mini Nem Nozülü ultrasonik nem nozülü olarak çalışarak buhar oluşturur. 5 Volt Nem Nozülü tek başına kuluçka makinesi içerisindeki buharı otomatik ayarlamaz. 5 Volt Nem Nozülü ile buhar oluşturmak için Kuluçka Makinesinde olan dijital ekran ( termostat ) nem kontrolünü yapması gerek, nem kontrolü yapamayan termostat ile 5 Volt Nem Nozülü kullanılmaz. Piyasada 15 - 20TL ye satılan ucuz termostat kesinlikle nem kontrolü yapmaz ve 5 Volt Nem Nozülü için uygun değildir. 

Kargo ücreti alıcıya aittir ve kargo içeriğine göre kargo ücreti değişken olur.

Ultrasonik 5 volt buhar nozülü renkleri stok durumuna göre değişir fakat işlevi ve kalitesi aynıdır.

5 VOLT USB NEM NOZÜLÜ Özellikler:

Voltaj: 5 Volt USB bağlantılı

Boyut: 5 * 5 * 2 cm

Ses: < 35 db den az

Kullanım: Otomatik dokun matik, otomatik uyku modu, otomatik açık / kapalı led ışık.

Sertifika: Patent ve ISO / ISO 9001 / 2008

5 Volt USB bağlantılı nem nozülü Efe Kuluçka Makineleri Modelleri ile kullanılır: EFE - 36, EFE - 48, EFE - 56, EFE - 72, EFE - 92, EFE - 96, EFE - 112 ve EFE - 120 Kuluçka Makineleri için uyumlu. 

Not: Susuz çalıştırmayın ve ortada göbeğin içinde su olmadan suyun üzerinde yüzerek çalıştırın. Susuz çalıştığında muhtemel 5 Volt Nem Nozülün içerisinde olan bobin yanacaktır. Her kullanım sonrası sirke üzerinde bir gün bekletin ve silerek kuru şekilde bir sonraki kullanıma kadar saklayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

  • Stock: In Stock
  • Model: AKD-1048A
  • Weight: 50.00g
  • Dimensions: 5.00cm x 5.00cm x 2.00cm
  • SKU: EFE-1048A
  • MPN: EFE-1048A
0 samples sold
160,00₺