Menu
Your Cart

EFE Kuluçka Makineleri

Efe Kuluçka Makineleri hobi kuluçka makinesi satışı 8 tavuk yumurtasından başlayan mini kuluçka makinesi ile 120 kanatlı yumurtaları arasında mevcuttur. 
Professionel kuluçka makinesi imalatlı Türk Malı Kuluçka Makineleri 88 tavuk yumurtası, 32 kaz yumurtası veya 63 hindi yumurtası kuluçka makineleri ile başlar ve 5280 yumurtaya kadar isteğe bağlı üretimi yapıyoruz.

Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1087
Kuluçkalık Kaz Yumurtası, satılık Kaz yumurtası aralık veya ocak ayları gibi başlar ve haziran ayına kadar sürebilir. Güvenli kuluçkalık kaz yumurtası taze satılmaktadır. Döl'lü kuluçkalık kaz yumurta satışı ile yüksek kaz civciv çıkımı elde edilir. Güvenli kargo ambalajı ile Türkiye geneline kuluçk..
59,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1999
El Mibzeri Makinesi 1 veya 2 Arıklı ve tohum hazneli otomatik tohum dikim makinesi ile hızlı ve kolay uzun mesafeli tarla veya sera içinde dikim yapılır.Traktörlerin giremediği uzun dar mesafeli topak alanları için çok uygun ve hızlı otomatik her türlü tohum ekme makinesi. El Mibzeri Makinesi 1..
6.450,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1290
Otomatik Tohum Dikme Makinesi mibzer ile kolay pratik ve hızlı şekilde ekme imkanınız bu El Mibzeri Makinesi ile çözebilirsiniz. Tohumlarınızı ister sera içinde dikmek ister açık tarla için kullanırsınız, isterse sert zeminlerde ( yumuşatmak gerek ) kolayca eke biliyorsunuz. Resimlerde gördüğün..
3.950,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1129
Fidan ekme makinesi veya fidan dikme makinesi de olarak adlandırılır. Fide dikme makinesi basit ve hızlı iş görür. Fidanlarınız kolay ve pratik şekilde hızlı ekme imkanınız bu fide ekme makinesi ile çözebilirsiniz. Fidanlarınız ister sera içinde dikmek için kullanırsınız, ister ise sert zeminlerde (..
639,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1998
Manuel tohum ekme makinesi mısır soya fasulyesi ve diğer küçük tohum ekmek için uygun bir makine. Dikim modellerinin geleneksel bükerek tohum ekiminden vazgeçmek için Tohumlar doğrudan toprağa enjekte edileler ek ayakta tohum dikme yöntemi.Bir kişi 1 günde bir makineyi kullanacak şekilde 6-8 dö..
625,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-2000
Yem Pelet Makinesi 3 KW yem pelet makinesi fiyatları sitemizde ucuz uygun fiyata mevcuttur. Ticari model odun veya saman pelet makinası satışa sunulur. İkinci el satılan sahibinden pelet makineleri garanti kapsam dışıdır ve piyasada sıfır yem palet makinesi fiyatına satılmaktadır. Not..
46.900,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1313
Pelet Makinesi 4 KW Kullanmadan önce mutlaka teknik servisten bilgi alınız. Motor YAĞI ilave etmeden çalıştırmayın.ÖNEMLİ: Bu Pelet makinesi Talaş için uygun değildir. Talaş pelet üretimi için en az 15 KW kapasiteli pelet makinesi gerekiyor.Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değiş..
49.900,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1320
Pelet Makinesi 5 KW yem için uygun makinedir ve 3 adet değirmen toplar mevcuttur. Eğer talaş pelet üretimi yapmak istiyorsanız, o zaman en az 11 KW kapasiteli pelet makinesi satın almanız gerekiyor. Kullanmadan önce mutlaka teknik servisten bilgi alınız. Motor YAĞI ilave etmeden çalıştırmayın. Hobi ..
59.990,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1312
Pelet Makinesi 7.5 KW Talaş için uygun değildir. Hayvan yemi üretimi için kaliteli pelet makinesi . Kullanmadan önce mutlaka teknik servisten bilgi alınız. Motor YAĞI ilave etmeden çalıştırmayın.Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.ÖNEMLİ: Bu Pelet makinesi Talaş için ..
67.990,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1319
Pelet Makinesi 2 Toplar yedek parça yem veya talaş için uygun milini disklerin deliklerinden presleme geçirme işlemini yapar. 2 li toplar tek başına yem peleti veya yakıt talaş peleti yapmaz ve sadece yedek parça dır. Pelet lenecek olan ürün çeşitlerine göre toz talaş gibi örneğinde 280 - 300 Ton / ..
2.390,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1317
Pelet Makinesi 3 Toplar yem veya talaş milini disklerin deliklerinden presleyerek geçirme işlemini yapar. Bu 3 lü toplar tek başına yem peleti veya talaş yakıt peleti yapmaz ve sadece yedek parçadır. Basılacak olan ürün çeşitlerine göre toz talaş gibi Örneğinde 300 - 400 Ton / cm2 de basınç uygulaya..
2.790,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1318
Pelet makinesi diski hayvan yemi ni tablet şekline preslenerek deliklerin hacmine göre imal eder. Farklı delik çapları ile farklı hayvan yemleri yapmak mümkün.Kargo ücretini alıcı öder ve kargo içeriğine göre değişken oluyor.Sipariş verirken mutlaka Diskiniz çapını kontrol ederek seçiminizi yapınız...
2.390,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 253 (22 Sayfa)