Menu
Your Cart

KULUÇKA FAN ÇEŞİTLERİ

Kuluçka Fan Çeşitleri, Kuluçka Fan çeşitleri ile kuluçka Makinesi için gereken tüm hava sirkülerini elde edersiniz. Fan Aksesuarları Efe Kuluçka üzerinden satın alabilirsiniz. Kuluçka kullanımı için gereken tüm malzeme ve ekipmanlar mevcuttur. Her Türlü Yedek Parçalar bilgi alma ve sipariş için lütfen 0542 232 40 85 ten ulaşınız.

Kuluçka Makinesi el yapımında gerekli fan malzemeleri ise radyal fan, kuluçka fanı 220 volt, 12 volt fan, şeffaf fan, 24 volt fan veya 12 cm kare fan.

Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1051
Şeffaf Fan Kuluçka Makinesi Fanı ile kendi kuluçka makinenizi kendiniz yapın. Kuluçka Makinesi Şeffaf fan DC 12 volt kuluçka makinesi fanı ile daha iyi randıman alabilirsiniz.NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.Kuluçka Makinesi şeffaf Fan Özellikleri: DC 12 Volt ..
129,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1012
Kuluçka Makinesi şeffaf fan 21 CM ile kendi kuluçka makinenizi kendiniz yapın. Kuluçka Makinesi Şeffaf fan DC 12 volt kuluçka makinesi fanı ile daha iyi randıman alabilirsiniz. 2 farklı çapta şeffaf fanlar mevcuttur. Birincisi piyasada satılan bildiğimiz şeffaf fan kuluçka makineleri için, diğeri de..
209,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1094
Hobi Kuluçka Makinesi Fan 6 CM el yapımı kuluçka makine için çok uygun olan bu fan sesiz çalışmaktadır. Amatör mini kuluçka makineleri için kullanılan bu mini fan el yapımı kuluçka makine içinde yer kaplamaz ve hava sirkülasyonu sağlar.Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmekte..
99,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1010
Hobi Kuluçka Makinesi fan 12 CM yüksek devirli kuluçka makinesi hava sirküleri fanı veya tahliye fanı olarak kullanabilirsiniz. 1 yıl Garantili efe kuluçka makineleri yedek parça satış merkezimiz ile el yapımı kuluçka makineleri üretebilirsiniz.Kargo ücretini alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti..
139,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1060
Kuluçka Makinesi Fanı 220 Volt 8 CM yüksek devirli hava sirküleri fanı veya kuluçka makinesi tahliye fanı. Garantili efe kuluçka makineleri el yapımı kuluçka makineler için yedek parça satış merkezi. Sipariş online alışveriş EFE Kuluçka web sitemizden yapabilirsiniz.Kargo ücretini alıcıya aitti..
129,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1011
Kuluçka Makinesi Fani 220 Volt 12 cm ile yüksek devirli hava sirküleri kuluçka makinesi kabini içerisinde elde edebilirsiniz. Kuluçka makinesi tahliye fanı olarak çok satıyoruz. Garantili EFE kuluçka makinesi el yapımı kuluçka makineler yedek parça satış merkezimizden online alışveriş yapabilirsiniz..
169,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1250
Axial Fan 12 cm 220 Volt / 18 Watt / 0.09 Amper yüksek devir garantili çalışır ve rulman sayesinde en düşük sesi çıkartır. Yüksek devir sayesinde hava sirkülerini gereken alanlarda isteğinize göre sağlar. 12 * 12 cm kare fan metal çerçeveye ve metal yapraklara sahiptir.Hava sirküleri sağlayan 5..
149,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1063
24 volt DC Fan yüksek devir garantili çalışır ve rulman sayesinde en düşük sesi çıkartır. Yüksek devir sayesinde hava sirkülerini gereken alanlarda isteğinize göre sağlar. 12 * 12 cm kare fan metal çerçeveye ve metal yapraklara sahiptir.Sadece kuluçka makinesi hava sirküleri için değil, çok far..
149,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1099
Büyük Kuluçka Makinası Fan El yapımı kuluçka fan kendi yaptığınız yüksek kapasiteli kuluçka makinesinde kullanılır. Büyük makinelere fan uygun fiyata biz efe kuluçka makinelerinden satın alabilirsiniz. Büyük kuluçka makinası fan profesyonel el yapımı kuluçka makineleri içine monte edilir. Büyük kulu..
895,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1298
Kuluçka Makinesi Tahliye Fanı Ticari Kuluçka makinesi fazla sıcak hava veya fazla nem atma fanı olarak kullanılan bu yüksek kaliteli fan tüm EFE Kuluçka Makinası Ticari Kuluçka Makinelerinde kullanılır. Kuluçka Makinesi Tahliye Fanı hangi EFE Kuluçka makineleri modellerinde kullanılıyor?EFE-880, EFE..
1.050,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-4004
Kuluçka Makinesi Mavi Fan hızlı 2600 RPM devirli kuluçka makinesi fanı farklı amaçlı kullana bilinir. Fan yaprak dönüşünü değiştirme imkanı ile üfleme veya emme fanı olarak kullanıma hazır olur. Fan yaprağı plastik ve fan gövdesi metal olduğundan uzun ömürlü kullana bilinir. Önemli not: Uzun zaman k..
870,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1089
Ticari Kuluçka Makinesi Fan büyük kuluçka makineleri için uygun ve rezistanslı seçenekleri ile satılır. Yapraklar metal olduğundan kolay deforme olmaz. Hızlı dönüşlü ve sessiz çalışan fan.Model FA-30 Mavi Renk  ( 1 rezistans seçebilirsiniz )Metal gövde ticari kuluçka makinesi fan ölçüler:Genişl..
885,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)