Menu
Your Cart

Otomatik Tohum Dikme Makinesi

Otomatik Tohum Dikme Makinesi
Otomatik Tohum Dikme Makinesi
Otomatik Tohum Dikme Makinesi
Otomatik Tohum Dikme Makinesi
Otomatik Tohum Dikme Makinesi
Otomatik Tohum Dikme Makinesi
Otomatik Tohum Dikme Makinesi
Otomatik Tohum Dikme Makinesi
Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.
Otomatik Tohum Dikme Makinesi
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.

Otomatik Tohum Dikme Makinesi mibzer ile kolay pratik ve hızlı şekilde ekme imkanınız bu El Mibzeri Makinesi ile çözebilirsiniz. Tohumlarınızı ister sera içinde dikmek ister açık tarla için kullanırsınız, isterse sert zeminlerde ( yumuşatmak gerek ) kolayca eke biliyorsunuz. 

Resimlerde gördüğünüz gibi 1 adet tutma kolu vardır. Otomatik Tohum Dikme Makinesinde 1 adet tutma kolu ve otomatik açılan çapalar vardır.

NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

Ne tür tohumlar ekebilir:

Mısır, Soya, Fıstık, Pamuk, Nohut, Fasulye ve benzeri tohum dikim mümkündür.

Otomatik Tohum ekme Makinesi çok basit şekilde kullanılır:

Tutma kolunda tek elle tutarak toprakta sürebiliyorsunuz. 

Tohum haznesine yerleştirmeniz gerek ve tohum dikme makinesini toprakta sürerek çapalar saplanıyor ve devam ettikçe tekrarlıyor. fidan veya tohum toprağa düşmüş oluyor bir sonraki dikime ilerlersiniz.

El Mibzeri Makinesi çok basit şekilde su ile temizler, galvaniz krom ve PVC olduğundan pas tutmaz. Yedek tohum aparatları ile farklı tohum çapındaki tohumları ekebilirsiniz.

Otomatik tohum ekme makinesi özellikleri:

Dönme hazne çapı: 54 cm

Tohum haznesi: 27 * 22 * 10 cm

Saplama ucu: 9 cm

Toprak kapatma: 17 * 15 cm

Tutma kolu: 115 * 50 cm

Malzeme: Paslanmaz galvaniz krom ve sert PVC

Efe Kuluçka Makineleri güvencesi ile satılmaktadır. Elektronik parça olmadığından garanti kapsamıyor bu Tohum ekme Makinesi.

Bahçe ve ev aletleri arasında bizim sattığımız otomatik Tohum ekime aparatı diğer piyasada satılan Tohum veya fidan dikme makinelerinden daha geliştirilmiştir ve daha düzgün çalışmaktadır. Diğer Tohum ve fidan dikme cihazlarından bizim sattığımız fidan veya tohum dikme aparatının arasındaki fark nedir?

Kullanım amaçları:

Kolay tohum ekme makinası, basit otomatik Tohum ekme makinesi, pratik Tohum ekme aparatı, hızlı Tohum ekme makinesi.

Nerede Kullanabilirim?

Tüm sera içinde ve tüm çapı 1.5 cm geçmeyen tohumlar için kullanabilirsiniz.

Bağ bahçe gibi küçük veya büyük açık veya kapalı yerlerde rahatlıkla kullanılır. Sert zeminlerde Tohum ekme Makinesinin ayakla basma sapı ile işlemi gerçekleştirirsiniz.

Tohum ekme Makinesi ve fidan ekme makinamız aynı sistem ile çalışır.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

  • Stock: In Stock
  • Model: AKD-1290
  • Weight: 20.00kg
  • Dimensions: 100.00cm x 45.00cm x 60.00cm
  • SKU: EFE-1290
  • MPN: EFE-1290
0 samples sold
3.950,00₺