Menu
Your Cart

SULUK ÇEŞİTLERİ

Suluk Çeşitleri Kanatlılara göre ayrılarak farklı fiyatlara göre satılık suluk çeşitleri mevcuttur. Hangi suluk çeşitleri ve türleri hangi kanatlı hayvanlar için uygundur?

Bıldırcın suluk çeşitleri, tavuk suluk çeşitleri, civciv suluk çeşitleri, kaz suluk çeşitleri, güvercin sulukları, hindi suluklar ve keklik, ördek sülün gibi kanatlı hayvanlara göre değişecektir. Ayrıca farkı kanatlı suluğu ve suluklar satışımız mevcuttur.

Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1034
Kuluçka Promosyon Paketi içeriği 5 parçadan oluşur.Döl kontrol lambasıCivciv sulukCivciv yemlikKuluçka makinesi su takviye şişesiYumurta kabuğu yumuşatıcı sprayKargo ücretini alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir. Kuluçka Promosyon Paketi içeriği 5 parçadan oluşur.Döl kontrol lambasıCivc..
49,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1716
Nipel suluk boru üzerine çeşitli mesafelerde monte ederek kanatlı hayvanların su ihtiyacı karşılanır. Nipel suluk ucunda olan metal parçaya dokunulduğu taktirde su akmaya başlar, dokunma kesildiği taktirde nipel de olan mini şamandıra sayesinde su akması kesilecektir. Nipel suluk montajı çok kolay o..
12,50₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1820
Tavuk nipel suluk su borusu üzerine aralıklarla vidalanarak kolay montajı yapılır. Su borusu uzunluğu serbest boy olabilir ve isteğe bağlıdır. Su borusunun sonuna kör tapa takılır. Tavuk nipel suluk ucundaki nikel parçaya tavuk gagası dokunduğunda su akmaya başlayacaktır ve tavuk nipel suluk nikel p..
14,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1755
pet şişe suluk Kuş Kafes Sulukları 2 hazneli çok amaçlı kullanım için uygun fiyata satılıyor. Stok durumuna göre farklı renkler gönderimi olabilir. Pet şişe Kuş kafes sulukları nasıl kullanılır? Her hangi bir pet şişe su ile doldurulur, Pet şişesi suluğun diğer haznesi üzerine vidalanır ve Kuş ..
10,50₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1114
Şamandıralı Tavuk Sulukları tavuk civciv kaz suluk ördek bıldırcın sülün kanatlı suluk hayvanlar içme suluk otomatik suluk su efe kuluçka hijyenik ortamda büyütme imkanı. En az alım 2 adet oluyor. Kargo ücretini alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir. Otomatik tavuk suluk her tü..
12,50₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1410A
Civciv Suluk Sert Plastik ile üretilen civciv suluk çeşitleri ve çeşitli ürünler satılan ucuz civciv suluk fiyatları ile bütçenize uygun civciv suluk modelleri satın alma imkanı sağladık. PVC civciv suluklar sağlığa zararsız madden imal edilmiştir ve kesinlikle kanatlı hayvanlara su içmelerinde zara..
29,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1910
Suluk Yemlik Takımı ucuz fiyata satılan suluk yemlik takımı 2 parça olarak satılıyor. Yeni çıkmış küçük kanatlı cinsleri için başlangıç suluk ve yemlik takımı ihtiyaçtır. Sağlığa zararsız PVC den imal edilen suluk ve yemlik takımı tamamen Türk imalatıdır.Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücr..
54,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1418
Yavru Bıldırcın Yemlik Suluk takımı ilk çıkan bıldırcın yavruları veya gelişmekte olan bıldırcın cinsi kanatlı hayvanları sağlıklı hijyenik ortamda beslemek için en kullanışlı olan ürün olarak satılıyor. Neden Yavrular için bu tür yemlik? Bıldırcın yavruları çok küçük olur ve yemliklerin içine girer..
49,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1413
Yavru Bıldırcın Suluğu yeni ilk çıkan bıldırcın yavruları veya gelişmekte olan bıldırcın cinsi kanatlı hayvanları sağlıklı hijyenik ortamda beslemek için en kullanışlı olan ürün olarak satılıyor. Neden Yavrular için bu tür suluk önemlidir? Bıldırcın yavruları çok küçük olur ve suluğun içine gir..
29,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1990
Kuş Suluğu 0,5 Litre, Damacana için çok uygun olan kuş suluğu Küçük kuş kafesleri için de uygun ve hijyenik 0,5 litrelik suluk uygun fiyatlara satılmaktadır. 2 parçadan oluşan suluk temizliği kolay ve basit. Türk malı kuş suluğu farklı renklerle stok durumuna göre satılır.  Kargo ücreti alıcıya..
29,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1414
Tavuk Suluk Fiyatları sert Plastik ten üretilmiştir. Çeşitli tavuk suluk ürünler boylarına göre farklı fiyatlar dan satılır. Ucuz tavuk suluk fiyatları ile bütçenize uygun farklı suluk modelleri satın alma imkanı vardır. Sert PVC otomatik tavuk suluklar sağlığa zarar vermeyen cins madden imal edilmi..
29,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1415
Büyük tavuk sulukları 6 litre su kapasitesi ile en çok satılan büyük tavuk sulukları dır. Dolu haliyle bir çok tavuk sulatma imkanı veriyor. Büyük tavuk sulukları uygun fiyatları ile piyasada en ucuz olarak şirketimiz bünyesinde satılmaktadır. Büyük tavuk sulukları çok kaliteli sert plastikten üreti..
69,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)