Menu
Your Cart

Tarım Aletleri

Tarım Aletleri sizlere sunarak ürün yelpazesini genişleterek hizmetini vermeye ediyor. Tüm bu konularla alakalı tarım makineleri yardımcı malzemelerini tanıtarak peyzaj ürünler gibi ahır da kullanılacak makineleri ile tarla da aletleri veya bahçe de aletleri basit şekilde değerlendiresiniz. Kümes aletleri olarak sizlere bir kaç değişik ürünler sunmaktayız: yılan kovucu, fidan ekme aletleri gibi işçilik kolay kılan aletleri ile kolay tarım işçilik çözümü olmasını sağlamakta. Efe kuluçka Makineleri tarım aletleri tabiki sera ahır, bağ veya bahçelerde tarım aletleri çeşitlerimizi inceleyip bilgileri öğreniniz.

Tarım Aletleri çeşitlerimizi inceleyiniz ve sorunuz olduğunda bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1999
El Mibzeri Makinesi 1 veya 2 Arıklı ve tohum hazneli otomatik tohum dikim makinesi ile hızlı ve kolay uzun mesafeli tarla veya sera içinde dikim yapılır.Traktörlerin giremediği uzun dar mesafeli topak alanları için çok uygun ve hızlı otomatik her türlü tohum ekme makinesi. El Mibzeri Makinesi 1..
6.450,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1290
Otomatik Tohum Dikme Makinesi mibzer ile kolay pratik ve hızlı şekilde ekme imkanınız bu El Mibzeri Makinesi ile çözebilirsiniz. Tohumlarınızı ister sera içinde dikmek ister açık tarla için kullanırsınız, isterse sert zeminlerde ( yumuşatmak gerek ) kolayca eke biliyorsunuz. Resimlerde gördüğün..
3.950,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1129
Fidan ekme makinesi veya fidan dikme makinesi de olarak adlandırılır. Fide dikme makinesi basit ve hızlı iş görür. Fidanlarınız kolay ve pratik şekilde hızlı ekme imkanınız bu fide ekme makinesi ile çözebilirsiniz. Fidanlarınız ister sera içinde dikmek için kullanırsınız, ister ise sert zeminlerde (..
639,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1998
Manuel tohum ekme makinesi mısır soya fasulyesi ve diğer küçük tohum ekmek için uygun bir makine. Dikim modellerinin geleneksel bükerek tohum ekiminden vazgeçmek için Tohumlar doğrudan toprağa enjekte edileler ek ayakta tohum dikme yöntemi.Bir kişi 1 günde bir makineyi kullanacak şekilde 6-8 dö..
625,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-2000
Yem Pelet Makinesi 3 KW yem pelet makinesi fiyatları sitemizde ucuz uygun fiyata mevcuttur. Ticari model odun veya saman pelet makinası satışa sunulur. İkinci el satılan sahibinden pelet makineleri garanti kapsam dışıdır ve piyasada sıfır yem palet makinesi fiyatına satılmaktadır. Not..
46.900,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1313
Pelet Makinesi 4 KW Kullanmadan önce mutlaka teknik servisten bilgi alınız. Motor YAĞI ilave etmeden çalıştırmayın.ÖNEMLİ: Bu Pelet makinesi Talaş için uygun değildir. Talaş pelet üretimi için en az 15 KW kapasiteli pelet makinesi gerekiyor.Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değiş..
49.900,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1312
Pelet Makinesi 7.5 KW Talaş için uygun değildir. Hayvan yemi üretimi için kaliteli pelet makinesi . Kullanmadan önce mutlaka teknik servisten bilgi alınız. Motor YAĞI ilave etmeden çalıştırmayın.Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.ÖNEMLİ: Bu Pelet makinesi Talaş için ..
67.990,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1319
Pelet Makinesi 2 Toplar yedek parça yem veya talaş için uygun milini disklerin deliklerinden presleme geçirme işlemini yapar. 2 li toplar tek başına yem peleti veya yakıt talaş peleti yapmaz ve sadece yedek parça dır. Pelet lenecek olan ürün çeşitlerine göre toz talaş gibi örneğinde 280 - 300 Ton / ..
2.390,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1317
Pelet Makinesi 3 Toplar yem veya talaş milini disklerin deliklerinden presleyerek geçirme işlemini yapar. Bu 3 lü toplar tek başına yem peleti veya talaş yakıt peleti yapmaz ve sadece yedek parçadır. Basılacak olan ürün çeşitlerine göre toz talaş gibi Örneğinde 300 - 400 Ton / cm2 de basınç uygulaya..
2.790,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1318
Pelet makinesi diski hayvan yemi ni tablet şekline preslenerek deliklerin hacmine göre imal eder. Farklı delik çapları ile farklı hayvan yemleri yapmak mümkün.Kargo ücretini alıcı öder ve kargo içeriğine göre değişken oluyor.Sipariş verirken mutlaka Diskiniz çapını kontrol ederek seçiminizi yapınız...
2.390,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1092
Bıldırcın Tüy yolma makinesi sadece bıldırcın için uygundur. Tavuk, hindi ve kaz gibi kanatlı hayvanlar için farklı uygun bir tüy yolma makinesi satın almanız gerekiyor. Bıldırcın yolum kapasitesi ortalama 2 kg 1 dakikada yolar. Model: EFE-30Güç: 0,5 KWVoltaj: 220 Volt / 50 HzÇevirme hızı:..
7.990,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1119
Tüy Yolma Makinesi tavuk tüyü hariç çok farklı hayvanların tüyünü yolmak için uygun olan bir yolum makinesidir. Hangi kanatlı tüylerini yolar? Bıldırcın, Kaz, Hindi, Tavuk ve Ördek gibi çok daha farklı kanatlı hayvanların tüylerini yolar. Büyük tüy yolma makinesi veya daha küçük kuş tüy yolma m..
12.990,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 48 (4 Sayfa)