Menu
Your Cart

TÜY YOLMA MAKİNELERİ

Tüy yolma makineleri tavuk, bıldırcın, hindi, kaz, ördek, güvercin gibi bir çok Kanatlı hayvanlar için kullanılır. Tüy yolma makinesi ticari amaçlı makinelerdir ve hobi amaçlı Tüy yolma makinaları değildir.

Tüm Tüy yolma makinesi fiyatları veya tavuk kuru yolma makinesi fiyatlarımız diğer şirketlere göre uygun satılmaktadır.

Elle tavuk tüyü yolma çok zahmetli ve uzun zaman alacak. Kanatlı Tüy yolma makinesi malzemeleri tavuk kaz hindi tüy yolma aparatı satışlarımız mevcuttur.

Kaz tüy yolma makinesi ucuz fiyatı ile EFE Kuluçka Makinesi tarafından satılmaktadır. Bıldırcın Otomatik tavuk yolma makinesi yapımı paslanmaz krom ile üretilir ve kaz tüyleri yolumu için uygundur. TÜY YOLMA MAKİNALARI veya tüyleri toplama makinesi çeşitleri kullanımı için bizden bilgi alınız.

Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1092
Bıldırcın Tüy yolma makinesi sadece bıldırcın için uygundur. Tavuk, hindi ve kaz gibi kanatlı hayvanlar için farklı uygun bir tüy yolma makinesi satın almanız gerekiyor. Bıldırcın yolum kapasitesi ortalama 2 kg 1 dakikada yolar. Model: EFE-30Güç: 0,5 KWVoltaj: 220 Volt / 50 HzÇevirme hızı:..
7.990,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1119
Tüy Yolma Makinesi tavuk tüyü hariç çok farklı hayvanların tüyünü yolmak için uygun olan bir yolum makinesidir. Hangi kanatlı tüylerini yolar? Bıldırcın, Kaz, Hindi, Tavuk ve Ördek gibi çok daha farklı kanatlı hayvanların tüylerini yolar. Büyük tüy yolma makinesi veya daha küçük kuş tüy yolma m..
12.990,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1091
Tavuk Tüy Yolma Makinesi tavuk ve daha çok farklı kanatlı hayvan tüyü yolar, ayrıca çok farklı hayvanların tüy yolma için uygun olan bir yolma makinesi. Hangi kanatlı tüylerini yolar? Tavuk, Bıldırcın, Ördek ve Hindi gibi çok daha farklı kanatlı hayvanların tüylerini yolar. Büyük tüy yolma maki..
14.990,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1112
Kaz Tüy Yolma Makinesi tavuk tüyü ve ayrıca çok farklı hayvanların tüyleri yolmak için uygun olan bir kanatlı tüy yolma makinesi dir. Hangi kanatlı tüylerini yolar? Kaz, Hindi, Tavuk ve Ördek gibi çok daha farklı kanatlı hayvanların tüylerini yolar. BILDIRCIN YOLMAZ .Model ..
17.990,00₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1115
Tüy Yolma Makinesi Parmak en az 10 adet alım. Tüy yolma makinesi parmağı veya tüy yolma makinesi lastiği, tavuk tüy yolma lastikleri olarak ta adlandırılır. Tavuk tüy yolma parmakları farklı renklerde olabiliyor.Tavuk tüy yolma makinesi parmak yedek parça olarak satılmaktadır. Hangi tür kanatlı hayv..
10,90₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1401
Kaz Tüyü Yolma Parmağı Kaz Tüyü yolma makinesi parmağı hindi, ördek ve keklik içinde uygundur. Kaz Tüyü yolma parmağı veya tüy yolma makinesi aparatı veya lastiği, tüy yolma lastikleri adı verilmiştir.Hangi tür kanatlı hayvanlar için kullanılır? Özel silikon karışım sayesinde çok farklı kanatlı..
11,50₺
Brand: EFE Kuluçka Makineleri Model: AKD-1171
Bıldırcın Tüy Yolma Parmak E tipi 6 cm uzun olan küçük parmak kanatlı hayvan tüylerini % 90 oranında yolarak temizler. Küçük Tüy yolma makineleri için uygun olan parmaklar yumuşak kauvçuk maddesinden üretilmiştir ve sağlığa zararsızdır.Bıldırcın Tüy Yolma Parmakları özelliği ise:Uzunluk: 62 mm,..
8,95₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)